Hlavní menu
Domů
O nás
Členové
Ze srazů
Fotogalerie
Kniha návšątěv
Ke stažľení
Odkazy
      NIKON - druhý ročník soutěže KALENDÁŘ 2011

Články od jinud Staňte se i vy spolutvůrcem prestižního kalendáře na rok 2011.

Společnost NIKON vyhlašuje druhý ročník fotografické soutěže určené všem milovníkům fotografování s fotoaparáty Nikon.

Tématem fotografií je stejně jako v prvním ročníku "moje srdeční záležitost" a projekt dává příležitost fotografům jak amatérským, tak i profesionálům. Celkem 50 semifinálových fotografií se veřejnosti představí na výstavě v listopadu 2010. Dvanáct vítězných fotografií bude prezentováno v druhém vydání prestižního NIKON KALENDÁŘE 2011, který bude opět vyroben v limitované sérii 111 ks.

Patronkou druhého vydání kalendáře se stala paní profesorka Jitka Abrahámová, přednostka onkologického oddělení FTNsP a předsedkyně Správní rady Nadačního fondu onkologie pro 21.století, která na slavnostním večeru v listopadu 2010 kalendář pokřtí. Výtěžek z dražby kalendáře věnuje společnost NIKON spol. s r.o. Nadačnímu fondu onkologie pro 21. století onkologického oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice s poliklinikou v Praze a podpoří tak léčbu žen s rakovinou prsu. Finanční obnos ve výši 120 550,- Kč z dražby fotografií na loňském slavnostním večeru na Občanské plovárně putoval do Kliniky dětské hematologie a onkologie UK 2. LF a FN v Motole.

V čele odborné poroty letos zasedne Prof. Mgr. Miroslav Vojtěchovský, fotograf, pedagog, publicista a kurátor.

Více informací najdete na http://www.nikon-kalendar.cz/uvod/


 
   Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

   Související odkazy
· Více o tématu Články od jinud
· Daląí články od autora Radek


Nejčtenějąí článek na téma Články od jinud:
NIKON - druhý ročník soutěže KALENDÁŘ 2011

   Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
©patné

   Moľnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

 Poslat článek Poslat článek

"NIKON - druhý ročník soutěže KALENDÁŘ 2011" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Omlouváme se, ale komentáře mohou (zatím) zasílat jen přihlaąení členové fotoklubu!!!

Re: NIKON - druhý ročník soutěže KALENDÁŘ 2011 (Hodnocení: 1)
Od: christopher2n (sedks1@gmail.com) - Pondělí, 24.06. 2013 - 09:34:57
extended been including fantastic try to improvement additionally to set-up extravagance artificial leather-based issues. Lv bags are only anxious with flawlessness in addition to substantial good quality. These are all created through the best possible course materials making use of wonderful fashion and particular excellent. They may be supposed to often be gentle in fat, formidable, resilient, also to elastic fake watches for sale [2fakewatchesforsale.weebly.com] fake watches for sale swiss replica watch [1fakebreitling.weebly.com] swiss replica watch . Furthermore swiss tag heuer replica [swisstagheuerreplica.weebly.com] swiss tag heuer replica replica swiss watches [breitlingreplicawatches2.weebly.com] replica swiss watches , they could be amazing ornament for a lady neck refining the design style and design. Consequently, it s not surprising most likely they may be considerably common by practically all fake rolex watches for sale [swisstagheuerreplica.weebly.com] fake rolex watches for sale . fake breitling [1fakebreitling.weebly.com] fake breitling These are especially about the biceps and triceps involving stars together with ample folks with predominant standing. Some of the desired styles uncovered with all of the LV emblem include some Speedy christian louboutin outlet [3christianlouboutinoutlet.weebly.com] christian louboutin outlet , the actual Neverfull, www.watchesbey.org [www.watchesbey.org]
V textu použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami, nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Fotografie podléhají autorskému zákonu 121/2000 Sb.zákonů ČR.
TOPlist
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund